Menu Close Menu

بارش باران و مه گرفتگی در جاده های شمالی کشور تداوم دارد

بارش باران و مه گرفتگی در جاده های شمالی کشور تداوم دارد

مرکز مدیریت راههای کشور از بارش باران ومه گرفتگی در جاده های استان های گیلان،مازندران،گلستان و اردبیل خبر داده که ضروری است رانندگانی که قصد تردد در محورهای مزبور را دارند، احتیاط بیشتری داشته باشند.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع ،‌ بقیه جاده ها باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.

شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۱۹۱ دستگاه تردد شمار فعال در جاده های برون‌شهری، نشان می دهد میزان رفت و آمد خودرو ها نسبت به روز قبل ۹.۵ درصد کاهش نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۶درصد ، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده های شمالی

بر اساس این گزارش اکنون ترافیک سنگینی در جاده چالوس مسیر رفت و برگشت محدوده های تونل ۵ و پل خواب وجود دارد.

همچنین بارش باران و مه گرفتگی در محدوده هزارچم گزارش شده، ترافیک نیمه سنگینی نیز در آزادراه تهران-پردیس محدوده بومهن وجود دارد و تردد در جاده های هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت وبرگشت) نیز روان اعلام شد.

بارش باران علاوه بر جاده فیروزکوه در استان تهران، در آزادراه قزوین-رشت نیز ادامه دارد و مه گرفتگی در ارتفاعات و جاده هراز نیز گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها و وضعیت جوی 

 ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفصل ساسانی تا پل کلاک اعلام شده است و بارش باران و مه گرفتگی در جاده های استان های گیلان،مازندران،گلستان و اردبیل نیز ادامه دارد.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران