Menu Close Menu

گردانندگان کانال کراش نظرآباد در دام پليس افتادند

گردانندگان کانال کراش نظرآباد در دام پليس افتادند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد از شناسایی و دستگیری افرادی كه با تشكيل كانال تلگرامي به نام كراش که اقدام به اخاذي و سوء استفاده از جوانان و موجب سلب آسایش میشدند، خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد با اعلام این خبر گفت : عده ای با تشکیل کانالی تحت عنوان کراش نظرآباد در این شهرستان اقدام به عضو گیری از جوانان و نوجوانان با هدف سوء استفاده های جنسی و ایجاد روابط نا مشروع میکردند.

احمدی گفت : در پی فعالیت این کانال و با توجه به فراهم بودن بستر مناسب برای افراد سودجو  تعداد زیادی از جوانان و نوجوان که از پشت پرده نیت شوم این افراد بی خبر بودند به عضویت این کانال در آمده اند.
وی گفت : در پی گزارش نهاد های نظارتی و امنیتی و وصول شکایات متعدد به دستگاه قضا پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.
وی افزود : در این رابطه تا کنون دو نفر از مدیران و گردانندگان این کانال دستگیر و دو نفر دیگر تحت تعقیب هستند.
دادستان نظرآباد با اشاره به اینکه این پرونده در حال حاضر باز و در حال سیر مراحل قانونی است گفت : کلیه کسانی که از طریق این کانال یا گروه تلگرامی مورد سوء استفاده و یا تهدید قرار گرفته اند میتوانند با مراجعه شعبه چهارم  دادسرای شهرستان نظرآباد و تنظیم شکواییه  اعلام جرم کنند.
وی ضمن تاکید بر لزوم برقراری ارتباط دوستانه والدین با فرزندان گفت : والدین ضمن ایجاد روابط دوستانه و عاطفی با فرزندان میتوانند هم از بروز مشکلات برای خانواده خود جلوگیری کنند و هم در صورت بروز ، فرزندان از بیان مشکلات خود با آنان پروایی نداشته باشند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد ضمن هشدار به افراد سود جو که در فضای مجازی فعالیت میکنند گفت : دستگاه قضا و نهاد های امنیتی و نظارتی با دقت فروانی فعالیت های فضای مجازی را رصد میکنند و اگر فرد و افرادی بخواهند از این طریق سو استفاده و آرامش و آبروی مردم را ببرند مطمئن باشند دیر یا زود در چنگ قانون گرفتار خواهند شد.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران