Menu Close Menu

مواد اولیه تولیدات موسسه رازی بدون دردسر ترخیص می‌شود

مواد اولیه تولیدات موسسه رازی بدون دردسر ترخیص می‌شود

مدیرکل گمرک استان البرز از آمادگی برای تسهیل صادرات محصولات موسسه رازی خبر داد و گفت: ترخیص مواد اولیه تولیدات این موسسه در اولویت است.

غلامرضا نوحی در نشست مشترک با رئیس مؤسسه رازی اظهار کرد: موسسه رازی با تحقیقات گسترده و تولید محصولات و فرآورده‌های بیولوژیک موردنیاز کشور، نقشی برجسته در تأمین و حفظ سلامتی جامعه ایفا می‌کند و این واقعیت بر کسی پوشیده نیست .

وی بابیان اینکه یکی از وظایف گمرک تأمین سلامت جامعه است، یادآور شد: مؤسسه رازی در سالیان متعدد فعالیت خود به‌خوبی این رسالت را بر عهده داشته و لازم است شرایط مناسب برای ادامه فعالیت این مجموعه بزرگ و استراتژیک کشور فراهم شود .

مدیرکل گمرک استان البرز هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر با فعالیت‌های مؤسسه رازی و کمک به رفع مشکلات آن در بخش گمرک عنوان کرد و افزود: تلاش می‌کنیم با کاهش فرآیند تشریفات و افزایش سرعت ترخیص مواد اولیه از فرودگاه، گامی مؤثر در حمایت از سلامت مردم کشور برداریم .

نوحی با تأکید بر اولویت قرارگیری ترخیص کالاهای مؤسسه رازی، تصریح کرد: در صورت آماده بودن شرایط اختصاصی انبار در مؤسسه رازی، اگر کالایی از فرودگاه امام خمینی (ره) در بحث ترانزیت وجود داشته باشد، به‌سرعت ترخیص خواهد شد .

 

وی درپایان گفت: علاوه براین، گمرک استان آمادگی لازم برای تسهیل صادرات محصولات مؤسسه رازی را دارد و در این زمینه همکاری لازم را با این مجموعه خواهد داشت .

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران