Menu Close Menu

مرگ دختر 7 ساله در رودخانه کرج

مرگ دختر 7 ساله در رودخانه کرج

کودک 7 ساله ای که به همراه خانواده اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، پس از سقوط به داخل رودخانه غرق شد.

سرهنگ حسنعلی فیروزخواه فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس ، با اعلام این خبر بيان كرد: در پي دریافت گزارش های مردمی مبنی بر غرق شدن دختر بچه ای 7 ساله در رودخانه "کرج "، بلافاصله ماموران کلانتری 35 نساء براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ فیروزخواه گفت: با حضور ماموران در محل مشخص شد کودک 7 ساله ای که به همراه خانواده اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود ، در محدوده روستای درده در جاده کرج –چالوس به علت بی احتیاطی و عدم رعایت فاصله ایمن با حریم رودخانه غرق شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اين كه هر سال با شروع فصل گرما افراد زيادي برای تفریح به حاشيه رودخانه کرج سفر مي كنند و به دليل توجه نكردن به تابلوهاي هشدار دهنده ، کنار رودخانه اتراق کرده و یا وارد رودخانه می شوند که منجر به وقوع حوادث تلخ برای آن ها مي شود .

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان این که این مورد ، دومین حادثه غرق شدگی است که در خرداد ماه امسال رخ داده است به شهروندان توصيه کرد : در صورت رفتن به کنار رودخانه ، دریاچه های فصلی و سد ها مراقب خود و اعضای خانواده شان باشند.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران